przecinarka taśmowa

Do czego służy przecinarka taśmowa? 

Biorąc pod uwagę wszystkie niebezpieczeństwa już obecne na placu budowy, przecinarka taśmowa na koszach samowyładowczych może pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa i oczyszczenia terenu z gruzu. Już dziś odkryj niektóre z zalet używania przecinarki taśmowej do kosza zasypowego. Opaski mogą szybko gromadzić się na placu budowy. Wszystkie te zanieczyszczenia, czy to plastikowe, czy stalowe, mogą być kłopotliwe w utylizacji. Łatwo jest rozwinąć taśmę z rotatora lub śmietnika, co może być niewygodne, niebezpieczne i trudne do uniknięcia.

Zachowaj bezpieczeństwo

Upewnij się, że wszyscy w miejscu pracy prawidłowo obchodzą się z przecinarką awexim.pl. Usunięcie bandażu z danego obszaru może wydawać się proste, ale może łatwo doprowadzić do drobnych obrażeń. Rękawice i okulary ochronne powinny być noszone co najmniej podczas manipulowania stalowymi lub plastikowymi taśmami. Aby użyć obcinarki do opasek, po prostu przymocuj ją do dowolnego z naszych pojemników obrotowych lub koszy samowyładowczych. 

Po zamocowaniu obcinarki jest ona prosta w obsłudze i można ją zdjąć pomiędzy zadaniami. Rękojeść jest łatwa do uchwycenia, a obszar cięcia jest wystarczająco szeroki, aby można było przyciąć opaskę o dowolnym rozmiarze. Po przecięciu opaska wpada bezpośrednio do pojemnika na złom, co zapewnia oszczędność czasu. Obcinarka taśmowa może szybko wykonać opasywanie, jednocześnie uniemożliwiając pracownikom ręczne przecinanie opasek. Ręczne cięcie opasek może szybko doprowadzić do zadrapań, zadrapań, głębokich cięć, a nawet urazów oczu. Zapewnij swoim pracownikom bezpieczeństwo i produktywność dzięki przecinarce taśmowej.

Usuwanie zanieczyszczeń

Zbieranie śmieci na koniec dnia pracy lub projektu może być żmudne i czasochłonne. Dzięki przecinakowi do opasek będziesz mógł zaoszczędzić cenny czas na procesie czyszczenia. W połączeniu ze zbiornikiem samowyładowczym o odpowiedniej wielkości z łatwością zwiększysz wydajność swojej załogi. To świetna inwestycja, niezależnie od tego, czy masz do czynienia z okazjonalnym oklejaniem taśmą stalową, czy z ciągłym kłopotem na placu budowy. Chociaż nadal musisz pamiętać o swoim bezpieczeństwie podczas korzystania z przecinaka taśm i zawsze zwracać uwagę na otoczenie, ten przecinak może być świetnym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa usuwania opasek.

Nasze przecinaki taśmowe nie są przypadkowym dodatkiem do Twojego kosza samowyładowczego. Te spersonalizowane i innowacyjne noże zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o kompatybilności z koszem samowyładowczym lub rotatorem. Przecinarka jest wykonana z trwałego materiału i przy odpowiedniej pielęgnacji pozwoli na wydajniejsze czyszczenie opasek przez wiele lat. Podobnie jak nasi skoczkowie, jesteśmy dumni z naszej pracy.