Hudson H9 jedyna w swoim rodzaju broń

Hudson H9 to krótki pistolet samopowtarzalny, który charakteryzuje się unikalnym kształtem i bardzo krótkim skokiem lufy. Jest to idealna broń do kryjówki i do strzelania z krótkich dystansów. Dzięki swoim unikalnym cechom pistolet Hudson H9 jest jedną z najbardziej pożądanych broni na rynku. Hudson H9 to amerykański pistolet samopowtarzalny o kalibrze 9 mm Parabellum. Został stworzony przez firmy Hudson Manufacturing i Resolve Group. Hudson H9 jest uważany za jeden z najbardziej innowacyjnych pistoletów na rynku.

Bezpieczne użytkowanie broni Hudson H9

Pistolet Hudson H9 jest wyposażony w bezpiecznik umieszczony w tylnej części kabury, który uniemożliwia strzelanie, jeśli kabura nie jest prawidłowo zamknięta. Jest to jedyny taki pistolet (http://sklep-bron.pl/b/) na rynku. Hudson H9 ma także bardzo cichy i precyzyjny mechanizm spustowy. Pistolet Hudson H9 jest dostępny w dwóch wersjach: z kaburą i bez kabury. Wersja z kaburą jest przeznaczona do noszenia na pasku, a wersja bez kabury może być noszona w kieszeni. Hudson H9 to nowoczesny pistolet semi-automatyczny, który łączy w sobie najlepsze cechy konstrukcji 1911 i GLOCK. Hudson H9 posiada unikalną, ergonomiczną rękojeść, która ułatwia prawidłowe trzymanie broni. Pistolet jest wyposażony w nowoczesny system ładowania, który umożliwia łatwe i szybkie ładowanie kolejnych kul. Magazynek jest o pojemności 15 naboi.

Hudson H9 broń dla wymagających

Hudson H9 jest lekki i kompaktowy, co czyni go łatwym w noszeniu. Hudson H9 ma bezpieczny i ergonomiczny design, który ułatwia obsługę. Hudson H9 jest łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu. Jest idealny dla osób, które szukają nowoczesnej, lekkiej i kompaktowej broni samopowtarzalnej. Hudson H9 to idealna broń do samoobrony oraz do strzelania sportowego. Jest łatwa w obsłudze, a jednocześnie zapewnia precyzyjne strzelanie. Hudson H9 to świetna broń, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających strzelców.

Wersja kompaktowa i pełnowymiarowa Hudsona H9

Hudson H9 jest dostępny w dwóch wersjach: kompaktowej i pełnowymiarowej. Hudson H9 to kompaktowy pistolet semi-automatyczny z kompresorem. Działa na zasadzie ręcznego naciągu sprężyny. Posiada 10-cio stopową lufę o długości 3,4 cala (86,4 mm) i szerokości 1,1 cala (28 mm). Waga pistoletu wynosi 2,75 funta (1,24 kg). Hudson H9 to pełnowymiarowy pistolet semi-automatyczny z kompresorem. Działa na zasadzie ręcznego naciągu sprężyny. Posiada 10-cio stopową lufę o długości 4,28 cala (108,7 mm) i szerokości 1,26 cala (32 mm). Waga pistoletu wynosi 3,3 funta (1,49 kg).